sobota, 16 lipca 2011

Nowe pokolenie

Już tak przyzwyczaiłam się do tego, że Anja Rubik jest jedną z najlepszych światowych top modelek, a Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss są niedaleko za nią, że informacje o ich kolejnych sukcesach przestały robić wrażenie. Warto natomiast przyjrzeć się wschodzącym gwiazdom, Monice Jagaciak i Zuzie Bijoch.

 Zuza Bijoch i Jac

Monica ‘JAC’ Jagaciak zadebiutowała w 2007 roku okładką dla francuskiego Jalouse. W tym samym roku została także twarzą Hermesa. Pierwsze poważne sukcesy odniosła w Japonii, gdzie jej twarz pojawiła się między innymi na okładce Elle i Harper’s Bazaar. W 2009 roku otworzyła pokaz Calvina Kleina, dzięki czemu uznano ją za jedną z najlepiej zapowiadających się debiutantek. Dziś Jac ma na koncie udział w pokazach między innymi Prady, Jil Sander, Gucci, Chanel i Christian Dior. Pojawiła się w najbardziej prestiżowych magazynach – wielu edycjach Vogue’a, Numero, Interview oraz W. Reklamuje między innymi Calvina Kleina, Valentino oraz Chanel.


Zuzanna Bijoch pierwsze kroki w branży modowej stawiała w 2009 roku na pokazach haute couture George’a Chakra i Lee Young Hee. Rok później chodziła już między innymi dla Prady, Marchesy oraz Jasona W.  W sezonie jesień zima 2011/2012 Zuzę zatrudnili tacy projektanci jak Marc Jacobs, Versace, Michael Kors i Valentino. 17-latka reklamuje obecnie Louis Vuitton, Chloe, Pradę oraz polską projektantkę, Gosię Baczyńską. Niedawno zrobiła swoją pierwszą okładkę – pozowała do lipcowego wydania Vogue Mexico.


Zdjęcia pochodzą z : style.com, tfs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz