poniedziałek, 8 sierpnia 2011

let's misbehave


Zna je cały Kraków, a niedługo pozna cała Polska. Natalia i Kasia, dziewczyny które stoją za marką MISBHV, dopiero się rozpędzają.


Pierwsza kolekcja pojawiła się trzy lata temu "z potrzeby serca", jak zgodnie podkreśla duet. Natalia i Kasia postanowiły wypełnić niszę rynku streetstylowego, do tej pory zdominowanego przez facetów. Pomysł był genialnie prosty - kolorowe t-shirty z oryginalnymi napisami, bawełniane bluzy z ciekawą grafiką, słowem pojechany casual. Kluczem do sukcesu stały się zabawne hasła, sprytne wykorzystanie kultowych wizerunków i świeże podejście do tzw. basiców. Początkowo MISBHV działało na skromnym polu, angażując znajomych i wykorzystując możliwości lokalnego rynku. Jednak szybko oryginalne koszulki z ironicznymi hasłami stały się znane również poza Krakowem. 

Dziś MISBHV to nie tylko popularne bluzy i ekotorby. W ostatniej kolekcji pojawiły się także jerseyowe sukienki i tuniki, a Natalia i Kasia planują dalszy rozwój. Proponowane przez nie ubrania cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a część najnowszej kolekcji jest już "out of stock". W promocji marki pomogło nie tylko zaangażowanie dziewczyn i ich znajomych, ale także wsparcie znanych polskich bloggerek. Projekty Natalii i Kasi noszą między innymi Alice, Maff oraz Paniekscelencja


Jednak siłą MISBHV jest przede wszystkim podejście, jakie prezentują dziewczyny - całkowicie zaangażowane i pełne entuzjazmu. Dla nich MISVHV to nie tylko marka, ale i styl życia. Udowadniają to angażując się w rozwój Krakowa. Organizują cykliczne imprezy, pikniki i grille, zainicjowały stworzenie CRACOW VIBE PROJECT - wydarzenia angażującego młodych projektantów i niszowe marki. Działają zgodnie ze swoim hasłem: ryzykują zamiast naśladować.


zdjęcia pochodzą z misbhv, misbhvforeveryoung

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz