niedziela, 11 września 2011

sexy wang

Wiadomo - kolekcja Wanga jest jedną z najbardziej wyczekiwanych podczas NYFW, co nakłada olbrzymią presję na młodego projektanta. Alexander Wang chyba się tym nie przejmuje i robi swoje - coraz lepsze, bardziej dojrzałe kolekcje.
Nie sądziłam, że potrafi jeszcze zaskoczyć. Że będzie tworzyć swoje kolekcje w utartym nowoczesnym sportowym stylu dodając gdzie nie gdzie innowacyjne detale. A tu proszę - pełne zaskoczenie. Mimo że ogólny duch Wanga się nie zmienił, ta kolekcja jest zupełnie inna - bardziej zmysłowa i kobieca. Wszystkie te wycięcia, zabawy z materiałem, prześwity - idealnie wydobywają nowe drapieżne oblicze dziewczyny Wanga.

Znajdujemy tu coraz więcej wzorów, więcej kolorów, więcej różnorodności. Obok typowych sportowych zestawów pojawiły się bardziej wyrafinowane propozycje ze skóry. Znajdujemy wyraźne odwołania do stylu biker, jednak nie ma w nich nic odtwórczego. Siła kolekcji tkwi również w detalach i świetnych dodatkach. W przyszłym sezonie już nikt nie oprze się plecakom.
źródło: style

3 komentarze:

  1. Bardzo interesująca kolekcja! Podobają mi się wzory i przezrocza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś nigdy nie przepadałam za Wangiem, dopóki ostatnio nie miałam okazji zobaczyć jego ubrań na żywo - miłość, miłość! Cudowne detale.

    OdpowiedzUsuń